O firmie

O FIRMIE

UNIcase to marka stworzona aby wspomagać jeźdźców na każdym poziomie ich kariery. Nasze produkty sprawiają, iż uprawianie tego pięknego, a za razem jak trudnego sportu staje się bardziej komfortowe.

 

Flagowym produktem są szafy jeździeckie, które cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród naszych dotychczasowych nabywców. Oferowane przez nas szafy dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego nabywcy, są praktyczne i funkcjonalne a jednocześnie posiadają najnowocześniejszy designe oraz precyzyjne techniczne wykonanie.


Bądź projektantem swojej paki!

Wybierając pakę sam możesz zdecydować o jej wymiarach, kolorze, ilości szuflad i półek. Poprostu możesz stworzyć pakę dokładnie taką jaką potrzebujesz!

 

UNIcase wpiera rozwój jeździectwa!

Wspieramy jeździectwo już na szczeblu regionalnym. W 2010 roku marka UNIcase sponsorowała nagrodę dla najmłodszych zawodników walczących o Puchar Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego.

 

Ponadto UNIcase wspiera  zawodników reprezentujących nasz kraj na zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej.

 

 

Misja


Jesteśmy czynnymi zawodnikami oraz wielkimi sympatykami sportu jeździeckiego, dlatego też rozumiemy i szanujemy potrzeby naszych klientów. Pragniemy propagować jeździectwo, sprawiać by stało się jeszcze bardziej popularne a do tego bardziej komfortowe.

 

 

Wizja


Pragniemy rozszerzać naszą ofertę tak by w przyszłości każdy sympatyk jeździectwa znalazł w niej  wszystko co jest potrzebne do uprawiania spotu jeździeckiego.